Deklaracja o dostępności serwisu

Przedszkole nr 4 w Radzionkowie zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Oświadczenie o dostępności ma zastosowanie do strony internetowej www.bajka.radzionkow.pl i www.przedszkole4.radzionkow.pl

 

Data publikacji strony internetowej: 07-03-2022

Data sporządzenia deklaracji: 07-03-2022

Data ostatniej dużej aktualizacji: 

 

Stan dostępności cyfrowej

Strona internetowa jest częściowo zgodna z ustawą o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych z powodu niezgodności lub wyłączeń wymienionych poniżej.

  • W filmach nie ma napisów dla osób niesłyszących i głuchych. Wynika to z braku możliwości technicznych oraz charakteru i specyfiki pokazywanych filmów. 
  • Część opublikowanych na stronie dokumentów może być niedostępna cyfrowo. Ze względu na pochodzenie od różnych podmiotów mamy ograniczone możliwości ich edycji.
  • Część opublikowanych na stronie dokumentów ma charakter archiwalny i jest wykluczona z przepisów ustawy o dostępności cyfrowej.

Oświadczenie sporządzono dnia 07.03.2022. Deklarację sporządzono na podstawie samooceny przeprowadzonej przez podmiot publiczny.

Skróty klawiaturowe

Na tej stronie internetowej można korzystać ze standardowych skrótów klawiaturowych.

Informacje zwrotne i dane kontaktowe

Na tej stronie internetowej są problemy, które wynikają z niespełnienia wymogów dostępności cyfrowej? Zgłoś to do Anna Gajkiewicz   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie - 32 286 62 55

W zgłoszeniu podaj:

  • swoje imię i nazwisko,
  • swoje dane kontaktowe (np. numer telefonu, e-mail),
  • dokładny adres strony internetowej, na której jest niedostępny element lub treść, 
  • opis na czym polega problem i jaki sposób jego rozwiązania byłby dla Ciebie najwygodniejszy.

Obsługa wniosków i skarg związanych z dostępnością 

Na Twoje zgłoszenie odpowiemy najszybciej jak to możliwe, nie później niż w ciągu 7 dni od jego otrzymania.

Jeżeli ten termin będzie dla nas zbyt krótki poinformujemy Cię o tym. W tej informacji podamy nowy termin, do którego poprawimy zgłoszone przez Ciebie błędy lub przygotujemy informacje w alternatywny sposób. Ten nowy termin nie będzie dłuższy niż 2 miesiące.

Jeżeli nie będziemy w stanie zapewnić dostępności cyfrowej strony internetowej lub treści, z Twojego zgłoszeniu, zaproponujemy Ci dostęp do nich w alternatywny sposób.

Jeżeli nasze działania nie będą dla Ciebie zadowalające, możesz zgłosić skargę do Urzędu Miejskiego w Radzionkowie. Jeżeli nadal będziesz mieć uwagi do naszych działań związane z dostępnością cyfrową możesz zgłosić je do Rzecznika Praw Obywatelskich.

Dostępność architektoniczna

Przedszkole nr 4 w Radzionkowie, ul. J. Kużaja 15, 41-922 Radzionków 

 1. Do budynku prowadzi jedno wejście od ul. J. Kużaja, które nie jest wolne od barier w przestrzeni komunikacyjnej poziomej i pionowej.

2.  Podmiot nie posiada dostępu, środków technicznych lub rozwiązań architektonicznych do wszystkich pomieszczeń dla osób z niepełnosprawnością 

3. W budynku brak jest możliwości technicznych na informację wizualną i dotykową lub głosową o rozmieszczeniu pomieszczeń.

4. Podmiot zapewnia możliwość wstępu do budynku dla osoby z psem asystującym.

5. Podmiot zapewnia osobom ze szczególnymi potrzebami możliwość ewakuacji.

6. Budynek posiada proste rozwiązania architektoniczne, budynek jest parterowy a ciągi komunikacyjne są bez progów.

 

 

We use cookies
Serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.